Проти Альтмана у Великобританії розслідують справу

Середа, 22 травня 2013, 12:46

У Великобританії порушено кримінальну справу стосовно бізнесмена Олександра Альтмана, який називає себе новим власником телеканалу ТВі.

Про це заявив бізнесмен Костянтин Кагаловський на прес-конференції.

"Порушено кримінальну справу за обвинуваченням у підробці документів і шахрайстві", - сказав він.

За словами Кагаловського, "уся махінація навколо телеканалу ТВі побудована на трьох підроблених документах".

Зокрема, він розповів, що на території Великобританії було підроблено довіреність на ім'я Альтмана від компанії "Wilcox", рішення про продаж 94% акцій телеканалу та довіреність від нібито нового власника ТВі компанії "Балмор" на ім'я Олега Радченка, датовану 2011 роком.

Крім того, Кагаловський зазначив, що дані документи були апостильовані МЗС Великобританії "і туди їх приносив один і той же англійський адвокат".

"Фігурантом справи також є директор "Балмор" Рейчел Емі Еріксон", - сказав він.

Також Кагаловський розповів, що "23 квітня, у день захоплення телеканалу, Альтман передав активи "Балмор" ще п'ятьом англійським компаніям, власником яких він же і є".

"У суботу мешканка Австралії Еріксон надіслала до Англії лист, що, мовляв, у мене вкрали паспорт, а компанію "Балмор" я в очі не бачила", - переказав бізнесмен.

Також Кагаловський зазначив, що, згідно з англійським законодавством, будуть визначені не тільки виконавці, але й організатори шахрайської схеми – навіть якщо вони перебувають за кордоном.

Він нагадав, що у високому суді Англії йде господарський розгляд за його заявою щодо ситуації з телеканалом ТВі.

"Українська правда"

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування