Стрілок з озброєного нападу на фірму Корнацького "засвітився" на окрузі Пилипишина?

Четвер, 20 червня 2013, 12:25

Особа, що стріляла в людей під час нападу та спроби захоплення ТОВ "Агрофірма Корнацьких", схожа на "журналіста" провладного кандидата в нардепи Віктора Пилипишина на окрузі №223 в Києві.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише Віталій Уманець.

"Особа з пістолетом, яка стріляла у людей - Констянтин Стрижак, 1980 року народження. Також Стрижак за сумісництвом "журналіст" провладного кандидата в народні депутати Віктора Пилипишина за часів виборчої кампанії 2012 на скандальному ОВК №223. Їм тоді таки вдалося зірвати вибори на цьому окрузі, де перемагав кандидат від опозиції Юрій Левченко", - зазначив Уманець.

Окрім того, за даними Уманця, Стрижак - професійний боєць змішаних єдиноборств ММА, чемпіон Європи, володар Кубка Світу з греко-римської боротьби, чемпіона світу з бойового самбо, в минулому - член збірної команди Москви, а також харківської команди "TEZ-Tour-Fight".

 На відео - 53 та 60 секунда, де людина, схожа на Стрижака, в упор розстрілює людей

Відео, зняте біля ОВК №223

"Журналіст" намагається штурмувати ОВК

Стрижак - професійний боєць змішаних єдиноборств ММА, фото mixfight.ru

Стрижак - професійний боєць змішаних єдиноборств ММА, фотоmixfight.ru

Журналіст Пилипишина на 223 окрузі, схожий на Стрижака
"Журналіст" Пилипишина на 223 окрузі, схожий на Стрижака
Особа, що стріляла в людей під час подій на Агрофірмі Корнацьких
Особа, що стріляла в людей під час подій на "Агрофірмі Корнацьких"

Варто зазначити, що під час парламентських виборів 2012 року дана особа була помічена журналістами неодноразово в різних округах. Так, окрім 223 округа людину, схожу на Стрижака, було помічено на 95 окрузі в Ірпіні, де переміг представник "Батьківщини", а нині – "тушка" В'ячеслав Кутовий. 

Пізніше "стрілка" бачили після скандального рішення ОВК №94 в Обухові, де за перемогу на парламентських виборах боролися "регіоналка" Тетяна Засуха та опозиціонер Віктор Романюк.

Як відомо, 17 червня озброєні молодики спортивної статури намагалися здійснити силове захоплення агрофірми кандидата в депутати Аркадія Корнацького по 132 округу.

Охорона та співробітники агрофірми "відбили" першу хвилю загарбників, тоді ті відкрили вогонь із помпової рушниці. В результаті інциденту було важко поранено п'ять людей. Пізніше міліція заявила, що це конфлікт між двома агрофірмами.

Українська правдаpowered by lun.ua