Російський Інтерпол шукає Березовського, попри те, що він помер

Четвер, 27 червня 2013, 17:20

Міжнародний розшук Бориса Березовського досі не припинений через позицію ініціатора розшуку.

Про це повідомив РИА Новости в четвер представник прес-центру МВС Росії.

"НЦБ Інтерполу МВС Росії не може підготувати і направити документи в Інтерпол для зняття Бориса Березовського з міжнародного розшуку, оскільки ініціатором розшуку є Слідчий комітет Росії (СКР)", - сказав співрозмовник агентства.

"У свою чергу СКР повідомив МВС, що у слідства відсутні будь-які офіційні документи про смерть обвинуваченого, тому підстав для винесення рішення про припинення кримінальної справи і скасування його розшуку немає", - додав він.

Водночас десять днів тому представник Федеральної служби судових приставів РФ заявляв "РИА Новостям", що у його відомства також досі немає офіційного повідомлення про смерть олігарха.

Як відомо, тіло Березовського було виявлено наприкінці березня 2013 року в його будинку у Великобританії. Перші результати розтину показали, що причиною смерті могло стати повішення. Зараз ведеться слідство.

Британські ЗМІ вважають, що колишній олігарх перебував на межі банкрутства після декількох програних ним судових процесів. Березовський неодноразово судився зі своїми колишніми партнерами по бізнесу. Зокрема, в 2012 році він програв у лондонському суді справу проти іншого російського олігарха Романа Абрамовича і погодився оплатити судові витрати опонента в 35 мільйонів фунтів стерлінгів.powered by lun.ua