Романюк: Очевидно, за мною організували стеження

Середа, 17 липня 2013, 12:17

Кандидат в депутати по 94 округу Віктор Романюк заявляє про стеження за ним в Італії.

Про це він сказав в інтерв'ю виданню Тиждень, відповідаючи на питання, чи виявляли правоохоронці активність щодо нього на території Італії.

"Ні. Єдине – офіцер з безпеки нашого консульства, очевидно, отримав завдання організувати стеження за мною, я помічав такі "шпигунські" речі", - сказав Романюк.

Коментуючи рішення італійського суду про відмову в екстрадиції, Романюк сказав, що Україна може подати апеляцію.

"Але в історії України таких випадків ще не було. До речі, на судове засідання представники Генпрокуратури не з’явились – якби вони з’явились, це був би сором", - сказав він.

Говорячи про його позов до Європейського суду з прав людини щодо, де він вимагає встановлення результатів виборів, він зазначив, що не здивується, "якщо рішення буде винесено вже цієї осені".

Відповідаючи на питання, за які гроші Романюк збирається проводити кампанію після призначення виборів на проблемних округах, він сказав:

"Я думаю, що дистанційний характер кампанії сприятиме її економності. Коли я починав минулу кампанію, головне завдання було – стати впізнаваним серед виборців. Зараз це завдання вже не стоїть".

"Я знаю ситуацію: починаючи від мешканців сіл, закінчуючи мешканцями містечок округу, мене знають і пам’ятають", - додав він.

Як відомо, опозиціонер Романюк балотувався по 94 округу в Обухові і конкурував з "регіоналкою" Тетяною Засухою.

Він переміг з перевагою у 10 тисяч голосів. Однак дружина екс-губернатора Київщини шляхом судів змусила ОВК не врахувати 30 тисяч голосів виборців, віддавши перемогу володарці Ковалівки.

У ЦВК вирішили не встановлювати результати виборів.

Романюк був змушений був виїхати за кордон через тиск на нього та його підприємство.

Йому інкримінували замах на заволодіння майном в розмірі майже 40 мільйонів гривень скандального заводу з виробництва інсуліну "Індар", хоча прокуратура визнала, що все це майно залишається у власності держави.

Незважаючи на те, що суди по "Індару" тривають з 2008 року, Романюк став підозрюваним тільки після виборів - лише 30 січня 2013 року, через тиждень, 7 лютого його оголосили у розшук, а вже 28 лютого ордер виписав Інтерпол.

22 березня Романюк був затриманий в Мілані

29 березня Апеляційний суд Мілана випустив з тюрми Романюка.

15 липня Апеляційний суд Мілану відмовив Україні в екстрадиції Романюка.

Українська правдаpowered by lun.ua