Адвокат каже, що його підзахисний міліціонер не бив Індила

Четвер, 18 липня 2013, 15:03

Адвокат дільничного міліціонера Сергія Приходька, звинувачуваного у перевищенні повноважень, виключає, що його підзахисний застосовував насильство до загиблого Ігоря Індила.

Про це адвокат Олександр Плахотнюк сказав у перерві судового засідання в цій справі, повідомляють "Українські новини".

"Єдине, що я можу твердо сказати: ніхто Ігоря (Індила) не бив, ніхто фізичну силу до нього не застосовував", - заявив він.

Плахотнюк наголосив, що всі нюанси цього інциденту будуть з'ясовані у ході судових засідань, а його підзахисного звинувачують у скоєнні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу (перевищення влади чи службових повноважень).

"Прокуратура йому інкримінує перевищення службових повноважень, яке спричинило тяжкі наслідки у вигляді підриву авторитету міліції в очах громадськості", - зазначив адвокат.

Плахотнюк стверджує, що єдина провина його підзахисного в тому, що він не повинен був складати адмінпротокол на студента й при цьому поміщати його в КПЗ.

Таку думку адвоката підтримав і сам обвинувачуваний.

"Якби щось було (насильство над Індилом), то я б уже давно сидів у в'язниці", - сказав він.

Також і адвокат, і звинувачуваний вважають, що наявні в суду відеодокази підтвердять, що студент загинув у результаті нещасного випадку через падіння у стані алкогольного сп'яніння.

Як відомо, 18 липня Деснянський районний суд Києва у новому складі почав розгляд справи про смерть студента Індила у Шевченківському районному управлінні міліції Києва.

Раніше Апеляційний суд Києва скасував рішення Деснянського райсуду, який направив справу про смерть Індила на дослідування, повернувши її назад у районний суд на новий судовий розгляд у новому складі суду.powered by lun.ua