У міліції кажуть, що журналіста на Тверській побили, бо був агресивний

Понеділок, 22 липня 2013, 19:19

Побитий під час сутички в ході захисту місцевими жителями скверу на вулиці Тверській в Києві журналіст, поводився агресивно.

Про це повідомила прес-офіцер Голосіївського райуправління міліції Києва Юлія Мусташ.

"З приводу побиття журналіста була інформація від лікаря, що він виїжджав на виклик і зафіксував забій м’яких тканин обличчя, а також підозру на черепно-мозкову травму. Але я бачила цього журналіста. Виклик був о першій годині дня, а о 15:00 він уже брав активну участь у ситуації", - сказала вона.

"Цей журналіст поводився достатньо агресивно. І були люди, активісти, які також агресивно поводились, ображали людей, які перебували поруч, також дозволяли собі не дуже добрі слова на адресу правоохоронців", – додала речниця.

За словами Мусташ, про другого побитого журналіста, про якого повідомляли ЗМІ, вона нічого не знає.

Щодо затримання учасників акції, то представник райвідділу міліції повідомила, що правоохоронці Голосіївського району під час акції нікого не затримували і до райвідділку міліції нікого не доправляли.

Крім того, в міліції заявили, що представники забудовника, присутні на місці події поводилися спокійно.

"Що стосується тих людей, які охороняли паркан, я б сказала, що вони поводилися досить спокійно, на перший погляд. Люди, які були проти забудови, були дуже агресивно налаштовані", – наголосила Мусташ.

Вона також повідомила про те, що офіційні документи і дозвіл на викорчовування дерев і встановлення паркану на вулиці Тверській є.

"Щодо самого будівництва – документи ми зараз перевіряємо. Там будівництва ще як такого немає. Там лише встановлюють паркан, і офіційний дозвіл на це є", – сказала прес-офіцер Голосіївського райуправління міліції.Як відомо, у Києві під час сутички в ході захисту місцевими жителями скверу на вулиці Тверській, від рук невідомих постраждало двоє журналістів.

Радіо Свободаpowered by lun.ua