Порошенко і митники поки не знають про заборону цукерок

Понеділок, 29 липня 2013, 10:19

Корпорація Roshen поки не отримала офіційного повідомлення Російської санітарної служби про заборону поставок її продукції в Росію.

Про це повідомили в прес-службі компанії, передає "Інтерфакс-Україна".

"Офіційних документів, які б підтверджували заяву керівника Росспоживнагляду, ми поки не отримували", - сказали в корпорації.

Як відомо, керівник Росспоживнагляду, головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко повідомив, що санітарна служба ввела заборону на постачання до Росії продукції кондитерська корпорація Roshen.

У прес-службі Федеральної митної служби Росії заявили, що поки не отримали вказівок Росспоживнагляду про заборону поставок на територію Росії продукції Roshen.

"На даний момент ми такого листа не отримували", - сказав співрозмовник агентства в коментарі УНІАН, і додав, що можливо документ про заборону поставок українських цукерок буде направлений пізніше.

У той же час, прес-секретар Росспоживнагляду Любов Воропаєва відповідаючи на питання про те, з якого числа введено заборону на ввезення, сказала: "У мене немає такої інформації".powered by lun.ua