Після інциденту на Ай-Петрі Азаров доручив перевірити всі канатки

Понеділок, 12 серпня 2013, 18:02

Прем'єр Микола Азаров дав доручення невідкладно перевірити технічний стан усіх підйомників в Україні: канатних доріг, фунікулерів, інших об'єктів інфраструктури, зокрема туристичної, що здійснюють перевезення людей на висоті.

Про це він заявив, коментуючи випадок на канатній дорозі Місхор - Ай-Петрі, коли внаслідок поломки обладнання в повітрі на різній висоті опинилися 76 людей, повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабміну.

"Недопустимо, щоб такі речі відбувалися в місцях відпочинку. Важко уявити, що пережили батьки з дітьми, перебуваючи вісім годин на висоті 150 метрів. Рятувальники в цьому випадку спрацювали добре, я їм вдячний за роботу. Однак такі речі взагалі не повинні траплятися", - сказав він.

Як відомо, 11 серпня через поломку канатної дороги в повітрі опинилися 76 людей. Рятувальники, що прибули на місце події, евакуювали туристів, незважаючи на сильний вітер. Ніхто з пасажирів не постраждав.

Канатна дорога Місхор - Ай-Петрі розпочала роботу останнього дня 1987 року. Її довжина - 2980 м, разом із найдовшим в Європі безопорним підйомом завдовжки 1670 м та кутом до 46 градусів.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.