Європа закликає Україну і РФ оперативно вирішити "війну"

П'ятниця, 16 серпня 2013, 15:24

Єврокомісія закликає Україну і Росію якнайшвидше врегулювати торговельну суперечку відповідно до правил та зобов'язаннями Світової організації торгівлі (СОТ).

Про це повідомив представник ЄК з питань торгівлі Джон Клансі в Брюсселі в п'ятницю, пише "Інтерфакс-Україна".

"Європейська Комісія закликає обидві сторони швидко знайти рішення виниклої проблеми і підкреслює необхідність для сторін працювати разом і вирішити це торгівельне питання з повною повагою правил і зобов'язань, взятих у рамках СОТ", - передав він позицію ЄК.

Як відомо, раніше Голова Росспоживнагляду Геннадій Онищенко заявив, що українська кондитерська продукція корпорації Roshen зможе повернутися на ринок РФ після інспекції заводів і проходження процедури допуску.

У середу Федерація роботодавців України заявила, що проблеми в українських експортерів на російській митниці почалися наприкінці липня, а з 14 серпня Росія заблокувала український експорт.

Голова комітету Держдуми у справах СНД Леонід Слуцький заявив, що труднощі з проходженням українськими товарами російської митниці де в чому викликані просто бюрократією, оскільки Україна не є членом Митного союзу.powered by lun.ua