Азаров сказав, що торгівельної війни з Росією не буде

П'ятниця, 16 серпня 2013, 17:17

Прем'єр Микола Азаров запевняє, що торгової війни між Україною і Росією не буде.

Про це він написав у Facebook.

"Сьогодні президент мав розмову з російським президентом, за вказівкою Віктора Федоровича на зустріч до Москви терміново вилетіла наша урядова делегація на чолі з віце-прем'єр-міністром Бойком. Відбулася зустріч Бойка з першим віце-прем'єр-міністром Росії Шуваловим. Досягнуто домовленості про те, що в понеділок зустрінуться представники української та російської митних служб та відпрацюють всі питання, які на сьогоднішній день відносяться до розряду невирішених ", - повідомив Азаров.

"Словом, здійснюється абсолютно нормальна робота з врегулювання тих питань, які потребують додаткового погодження та розгляду", - додав він.

Азаров впевнений, що рішення буде знайдено.

Його також здивувала реакція деяких українських політиків, з "якою радістю та ентузіазмом вони розігрували тезу про нібито торгові війни між Україною і Росією".

"Можу відповідально заявити, що ніяких воєн не буде. А цим політикам я б порадив подумати: невже в наших національних інтересах будь-які торгові війни з нашим найбільшим партнером?", - обурився Азаров.

"До речі, на мій погляд, ці війни і не в інтересах Росії. Тому ми повні рішучості докласти всіх зусиль для врегулювання наявних спірних питань. Ну а наші люди повинні робити з усіх цих подій відповідні висновки", - додав він.powered by lun.ua