Герега дивується, чому не всі депутати потрапили на засідання Київради

Понеділок, 19 серпня 2013, 13:23

Секретар Київради Галина Герега стверджує, що всі депутати Київради, які хотіли прийти на засідання сесії, мали змогу пройти до сесійної зали.

Про це Герега сказала журналістам після завершення пленарного засідання Київради, пише УНІАН.

"Наскільки я бачила, опозиційні депутати теж знаходились у залі. Чому вони не прийшли на відкриття сесії, мені незрозуміло", - сказала вона, коментуючи запитання представників ЗМІ, чому не пропустили опозицію на засідання, а також звинувачення опозиції на її адресу в тому, що саме вона винна в цьому.

За словами секретаря Київради, всі депутати, хто хотів працювати, хто хотів проголосувати за проекти, були в сесійній залі.

"Я бачила опозиційних депутатів далеко до початку пленарного засідання у сесійній залі. Вони були. Чому вони не прийшли на відкриття, незрозуміло. Я ж не буду всіх за руки водити. Всі дорослі люди", - сказала Герега.

Як відомо, з самого ранку "регіонали" заблокували усі входи до КМДА і не впускали туди опозицію.

Також в приміщення Київради не могли потрапити співробітники КМДА та депутати від УДАРу, крім того кабінет фракції УДАР в Київраді опечатали.

Позачергова сесія Київради тривала близько 10 хвилин, після чого секретар Київради Галина Герега заявила про закриття сесії.powered by lun.ua