Попов обіцяє, що Київрада буде закочувати рукави і працювати

Вівторок, 20 серпня 2013, 11:11

Глава Київської міської державної адміністрації Олександр Попов заявляє, що Київрада має і буде працювати, незважаючи на протидії опозиції.

Про це він сказав у вівторок у коментарі журналістам, передає ЛІГАБізнесІнформ.

"Я можу сказати одне, що Київрада буде працювати однозначно. Тут не може бути ніяких сумнівів. Є рішення суду, що рада працює, поки не буде обраний новий. Тому він буде працювати однозначно. А деталі подивимося", - сказав Попов.

Говорячи про вчорашнє засідання Київради, Попов підкреслив, що головне - це прийняття змін до бюджету міста, що дасть можливість профінансувати надбавки до зарплати для працівників бюджетної сфери.

На питання, чи готовий він, що кожне засідання проходитиме з боями і штурмами будівлі КМДА, Попов сказав: "Я думаю, що опозиції потрібно здоровим розумом користуватися, тому що політика політикою, але можна загратися".

"Це неправильно. Є питання, які не обговорюються. Наприклад, соціальний захист, життєдіяльність міста. Тут просто треба брати закочувати рукави і працювати, а не заважати працювати. Ми ж так в глухий кут зайдемо. Не може такого бути в нормальній країні. Законність підтверджена, Київрада працюватиме. Все. Крапка", - підсумував він.

Як відомо, 20 серпня з самого ранку "регіонали" заблокували усі входи до КМДА, де мала проходити сесія Київради, і не впускали туди опозицію.

Народні депутати Арсеній Яценюк і Андрій Іллєнко розбили вікно будівлі, де розташована Київрада, аби потрапити на засідання. Опозиція обіцяє не дати Київраді працювати, так як її повноваження закінчилися 2 червня.powered by lun.ua