Тягнибок: президентська кампанія вже почалася

Субота, 24 серпня 2013, 19:29

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок вважає, що в країні вже почалася президентська кампанія.

Про це він заявив на брифінгу в Кременчуці Полтавської області, передає УНІАН.

"У країні вже фактично почалася президентська кампанія. Її почала активно вести влада, використовуючи адмінресурс, різні форми тиску і маніпуляцій", - зазначив лідер "Свободи".

"Очевидно, що зараз буде створено кілька проектів політичних партій і їх кандидатів у президенти, які будуть політичними кілерами. Вони загалом дискредитуватимуть ідею парламентаризму і робитимуть все за типом: "Президент хороший, а всі решта погані, зокрема і парламент", - сказав Тягнибок.

Він також заявив, що "Свобода" з початком роботи парламенту прагнутиме розглянути підготовлені близько 200 законопроектів.

За його словами, у середині вересня "Свобода" презентує альтернативний уряд, що має владі показати, що в країні є опозиція і політики, які по-іншому бачать шляхи розвитку країни.

"Далі примушуватимемо владу працювати у межах чинного законодавства, і не порушувати закони. Викриватимемо порушення і, зокрема, ті які вони проводять у рамках президентської кампанії, що почалася", - заявив Тягнибок.powered by lun.ua