Суд не захотів розглядати позов до Яценюка, Тягнибока і Кличка, бо образився

7 переглядів
Четвер, 12 вересня 2013, 18:32

Печерський райсуд Києва залишив без розгляду позов громадянки України Віри Іванової до лідерів парламентських "Батьківщина", "Удар" та "Свобода" щодо визнання неправомірним блокування опозицією роботи Ради.

Відповідне рішення оголосила суддя Олеся Батрин.

"Суд ухвалив залишити позовну заяву без розгляду", - сказала вона.

Таке рішення суд прийняв тому, що громадянка Іванова пішла без попередження із судового засідання на концерт пам'яті її свекра в Інститут кіно й телебачення імені Карпенко-Карого, при цьому, не надавши суду заяви про можливість розгляду справи за її відсутності.

Таке поводження позивача суддя розцінила як неповагу до суду.

Як відомо, у четвер суд відмовився закрити справу про позов Іванової про визнання неправомірним блокування опозицією роботи Ради.

Раніше Печерський райсуд Києва вже кілька разів переносив розгляд позову Іванової про визнання неправомірним блокування опозицією роботи Ради.

10 травня Голосіївський райсуд Києва закрив провадження за позовом Іванової, що просила визнати неправомірним блокування опозицією роботи Ради.

Представники лідерів опозиції ще 11 квітня подали клопотання про закриття провадження, оскільки блокування трибуни парламенту депутатами було формою цивільного протесту, а не реалізацією управлінських функцій, отже, парламентарії діяли як громадяни України, а не суб'єкти владних повноважень, і відповідна справа непідвідомча адмінсуду.

У свою чергу суд клопотання задовольнив.

На початку квітня Іванова звернулася в Голосіївський райсуд Києва із проханням визнати неправомірним блокування депутатами від опозиції роботи Ради.

Українські новини

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua