Втрати України від асоціації сягнуть 35 мільярдів євро - Глазьєв

16 переглядів
90
Субота, 21 вересня 2013, 16:36

Внаслідок підписання угоди про асоціацію з ЄС витрати на подолання наслідків дефолту в Україні сягнуть від 25 до 35 мільярдів євро.

Про це на 10-й щорічній Ялтинській зустрічі YES заявив радник Президента Росії Сергій Глазьєв.

"Якщо Україна підписує угоду про асоціацію, і внаслідок цього відбувається погіршення торгового балансу, то виникає питання, а хто заплатить за дефолт України, який стає неминучим", - заявив Глазьєв.

За його словами, українських валютних резервів у такому випадку вистачає всього лише на півроку.

"Загальні витрати на подолання наслідків дефолту в Україні становлять 25, а може бути і 35 мільярдів євро", - зазначив радник Путіна.

За словами Глазьєва, ЄС має взяти на себе відповідальність за можливі втрати України у разі підписання угоди про асоціацію.

"Якщо ми хочемо стабілізувати українську економіку, участь у МС дозволить усунути платіжний дефіцит за рахунок триразового зниження ціни на газ , скасування експортного мита на нафту - загалом це приблизно 10 млрд доларів щорічно" , - заявив під вигуки із залу Глазьєв.

"Чи готова Європа закрити цю прогалину - щорічно 10 млрд доларів? Я сумніваюся" , - зазначив він.

Разом з тим він заявив, що угода про асоціацію "характеризується нерівноправністю ".

"На відміну від ТС, де рішення виробляються консенсусом і кожна держава має право вето відстоювати свої інтереси, в угоді про асоціацію Україна просто виконує директиви ЄС, не маючи можливості впливати на їх прийняття, зобов'язується погоджувати законодавство з ЄС" , - заявив Глазьєв.

" Україна фактично юридично стає частиною ЄС, без права впливати на прийняття рішення", - додав Глазьєв, тому майбутній документ "не можна вважати взаємовигідним".

"Нас бентежить, що ігноруються міжнародні зобов'язання України у відносинах з Росією, з СНД, у тому числі і не дотримуються норми СОТ" , - підкреслив радник Путіна.

За словами Глазьєва, "розрахунки показують", що аж до 2020 року Україна не отримає ніякої вигоди від підписаної угоди з ЄС. Тільки після 2020-го можливий позитивний ефект .

"Це ваше рішення, ви берете відповідальність на себе. Наша справа - попередити", - підкреслив Глазьєв.

Виступ радника президента РФ супроводжувалося вигуками несхвалення у залі.

Українська правда

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 93.127.24.---Zen i K..
В кінці сташилки від Глаз`єва требв було сказати: " І на цому місті Глаз`єв прокинувся у холодному поту"
IP: 178.92.5.---musician..
Слушайте, ну затрахал он уже мозги своими расчетами, выковырянными из носу. Мля, погрешность в 10 млрд. евро! От эта па-русски!
IP: 94.158.70.---Lanser_new..
"В скором времени" - это желание европейского БИЗНЕСА на вас зарабатывать деньги. так что не надо тут манипулировать и дурачить "глупых хохлов". бизнес всегда ориентирован на деньги, а вот общество - его газорублями и великим русским матом не купишь ;-)) --- Как и говорилось...Все статейки на русскоязычных сайтах тур. агентств... А что же они должны писать?... Клиентов распугивать... не дураки ведь :) в виде рекламных постеров.. Кроме того датированы 11-12 годом.. Перевод с оригинала вольный, естественно... Но ни это главное... Речь шла (вот если бы отменили визовый режим)... И ожидаемая прибыль.. А правда жизни иная... Сейчас говорят "В Таиланд лучше не ехать, там русских полно"... И это при том ОГРОМНОМ количестве народа, где запросто можно потеряться, уже заметно :)
IP: 78.154.174.---kriukov..
Подытожим и мы: "Господин Глазьев! - Ваш христианская и международно-правовая обязанность - не "предупреждать" нас, а оставить в покое, благодетели вы наши. Исключите нас - суверенную, занчит, и ответственную за себя Нацию - окончательно из сферы своих "интересов". Займитесь-ка лучше своими внутренними проблемами, а мы свои решим - сами и точно уж без вас, а потому гораздо скорее!"
IP: 109.86.172.---Джи..
Дня не проходит без нового откровения от Глазьева. Он на измор нас взять решил? :)
Усі коментарі