Медведєв пророкує Україні проблеми у відносинах з Росією

35 переглядів
Середа, 25 вересня 2013, 16:43

Росія і Україна співпрацюватимуть і після підписання Україною договору про асоціацію з Євросоюзом, але обсяг економічної взаємодії звужуватиметься.

Про це заявив прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв, передає РІА "Новости".

Він заявив, що підписання Україною договору про асоціацію з Євросоюзом - не катастрофа для Росії.

"Після підписання договору з Євросоюзом катастрофи не станеться, ми будемо і далі співпрацювати, але обсяг економічної взаємодії буде звужуватися", - сказав Медведєв.

Але російський прем'єр не виключив можливості введення РФ обмежувальних і загороджувальних заходів щодо імпорту з України.

За його словами, як тільки Україна підпише договір з ЄС, значні потоки європейських товарів можуть прийти на її ринок, і РФ "повинна буде вжити захисні заходи", щоб не пустити їх на свій ринок.

За словами Медведєва, "як тільки Україна підпише договір про асоційоване членство з Європейським Союзом вона і де-юре і де-факто практично закриє для себе можливості повноцінної участі в МС", - передає "Інтерфакс-Україна".

"Спостерігачем, звичайно, можна залишатися", - додав прем'єр.

Україна в листопаді розраховує підписати з ЄС угоду про асоціацію та зону вільної торгівлі.

Москва неодноразово заявляла, що підписання цієї угоди ускладнить торговельні відносини з Україною.

Проведену в серпні "торгову війну" проти України в Москві назвали репетицією майбутніх відносин. Україна та ЄС різко засудили такі дії.

Прем'єр Азаров у середу заявив, що всі питання, які хвилюють Росію у зв'язку з підписанням Угоди про асоціацію, можна буде вирішити в рамках правил СОТ.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua