Єфремов закликав опозицію не ставити країну в смішне становище

Четвер, 10 жовтня 2013, 13:14

Глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов не бачить логіки в діях опозиції, яка не підтримала постанову про попереднє схвалення законопроекту щодо посилення гарантій незалежності суддів.

Про це він повідомив на брифінгу в парламенті.

Він вказав, що при першому голосуванні опозиція дала триста голосів, проголосувала практично без зауважень.

"Сьогодні, коли виходимо на голосування друге, щоб відправити документ до Конституційного суду, раптом з'являються виступи опозиції, що голосувати не будемо. І це все робиться при узгодженому документі з Венеціанською комісією та напередодні саміту. Це позиція опозиції щодо наших євроінтеграційних намірів чи як?", - запитує Єфремов.

"Слава Богу у нас вистачило розуму і голосів у сесійній залі щоб не зупинити просування цього документа", - зазначив депутат.

Він пояснив, що вносити зміни можна на будь-якій стадії.

"Інша справа, що ми затягнемо процедуру розгляду цього питання. Якщо ми в документ, який узгоджений з європейськими інститутами, завтра будемо вносити правки і відправляти в КС, ми процедуру затягнемо як мінумум на рік".

Регіонал закликав опозицію не ставити в смішне становище країну і не заводити ситуацію в глухий кут.

Єфремов запевнив, що процедура дотримується.

За його словами, тепер Конституційний суд повинен зробити остаточний висновок щодо даного законопроекту.

Далі документ, згідно з регламентом, буде виноситися на розгляд на наступній сесії, і повинен буде зібрати 300 голосів.

"Попереду процедура 300 голосів, якщо опозиція з чимось не згодна, то на тому етапі вони завжди можуть зупинити розгляд цього документа".

У четвер Верховна Рада 244 голосами попередньо схвалила законопроект про зміни до Конституції щодо посилення гарантій незалежності суддів.

Українська правда