Посол РФ пояснив, що в Україні в Онищенка відбувається загострення

П'ятниця, 18 жовтня 2013, 16:04

Посол Росії в Україні Михайло Зурабов каже, що главу Росспоживнагляду Геннадія Онищенка в Україні "не завжди об'єктивно інтерпретують".

Як передає УНІАН, про це Зурабов сказав під час відкриття українсько-російської гуманітарної гімназії у п'ятницю в Києві.

Зокрема, коментуючи те, що керівник Росспоживнагляду Онищенко неодноразово був викритий у хамських висловлюваннях на адресу українських журналістів, посол сказав:

"Для того, щоб оцінювати ту чи іншу поведінку, треба керуватися єдиними загальноприйнятими стандартами: що треба класифікувати як нешанобливе ставлення до співрозмовника, а що – характерологічною особливістю того, чию поведінку ми намагаємося оцінити", - зазначив російський посол.

"Я Геннадія Георгійовича (Онищенка) знаю давно, він працював у колективі міністерства, яким я керував, і у нього є ряд особливостей, до яких наші колеги по роботі, познайомившись, звикали", - пояснив Зурабов.

Посол РФ зазначив, що в Україні у Онищенка "відбувається посилення реакції".

"Оскільки, коли він приїжджає в Україну, його візити, мені здається, не завжди об'єктивно інтерпретують", - зауважив Зурабов.

Як повідомлялося, на п'ятому засіданні Консультативної ради з захисту прав споживачів держав-учасниць СНД Онищенко не робив зауваження представникам ЗМІ.

Так, зокрема, журналістці телеканалу він порадив не крутитися і слухати уважно, коли він відповідає на її запитання.

"Дитинко, дивись на мене. Ти задала питання, тоді послухай відповідь на нього. Чуєш? Все, дякую", - обсмикнув журналістку Онищенко.powered by lun.ua