МЗС продовжує свято вірити у підписання асоціації з ЄС

Середа, 13 листопада 2013, 11:49

Міністр закордонних справ Леонід Кожара вважає, що на сьогоднішній день є всі передумови для підписання угоди про асоціацію Україна - ЄС на саміті Східного партнерства у Вільнюсі.

Про це він заявив у середу, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Я вважаю, що на сьогоднішній день існують всі передумови для того, щоб ц ього позитивного результату ми досягли", - сказав міністр.

Глава МЗС додав, що Україна на сьогоднішній момент виконала всі технічні завдання для підписання цього документа, залишилися політичні питання.

"Водночас всі питання, що залишилися на тлі відносин 46 мільйонів українців і 500 мільйонів громадян ЄС - вони, на наш погляд, не мають такого визначального політичного значення. Тому ми розраховуємо на позитивний результат і роботи Верховної Ради і успішний результат від майбутнього саміту Східного партнерства у Вільнюсі", - сказав Кожара.

Як відомо, в середу Верховна Рада так і не розглянула євроінтеграційні законопроекти. Спікер ВР Володимир Рибак заявив, що вони не готові до розгляду і під вигуки "Ганьба!" закрив засідання.powered by lun.ua