Богословська заробить 50 тисяч на "Свободі"

П'ятниця, 15 листопада 2013, 12:00

Суд зобов'язав свободівця Олександра Аронця заплатити регіоналці Інні Богословській 50 тисяч гривень за пост у Facebook.

Про таке рішення повідомили на офіційному Твіттері "Свободи".

 
Аронець під судом. Фото з Твіттера Свободи
Аронець під судом. Фото з Твіттера Свободи

"Маємо дуже небезпечний прецедент. За мій допис у фейсбуці "відьма вкрала хрестик у націоналіста" суд присудив на користь Богословської 50 тисяч гривень", - написав сам Аронець у своєму Facebook після завершення суду.

"Окрім чисто юридичних претензій про те, що у позові абсолютно не обґрунтовані сума позовних вимог, є ще більш складні: напередодні президентських виборів влада вдається до обмеження свободи думки на персональних сторінках у соціальних мережах!!! Не у ЗМІ, а саме в соцмережах", - наголосив він.

"Тепер будемо подавати на апеляцію, і, певно, буду просити вашої допомоги у накопиченні необхідної суми", - додав він.

Перед Подільським судом, де відбувалося слухання, на суд підтримати гронця прийшли жінки з каструльками.

 

Як повідомлялось, 20 серпня народний депутат від Партії регіонів Інна Богословська подала скаргу до суду на дописи у соціальних мережах Аронця.

Зокрема Аронець написав у Facebook про Богословську: "Відьма вкрала хрестик у націоналіста. Під час сутички, що відбувалася біля трибуни ВР (депутати блокували трибуну ВР через щорічне послання президента Віктора Януковича 6 червня- ред.), Богословська зірвала хрестик у народного депутата Олега Гелевея! Прівичкі вора удівітєльна сільні". А ми думаємо, звідки береться шансон! От з життя такої мадам "кастрюлькіноі", адже ми пам'ятаємо, як вона починала свою кар'єру з крадіжок каструль на зйомній хаті в Конче-Заспі"

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування