Опозиція вимагає голосувати за прокуратуру, а Рибак оголосив перерву

Четвер, 21 листопада 2013, 11:47

У Верховній Раді оголошено перерву на30 хвилин для "узгодження позицій" щодо можливості голосувати за реформу прокуратури.

Відповідне рішення прийняв спікер Ради Володимир Рибак.

Перед цим усі опозиційні фракції заявили, що вони відкликають усі свої поправки до цього законопроекту і закликали те ж зробити і більшість.

"Ми навіть відмовились від поправок, які підтверджують вимоги Венеціанської комісії. Ми відкликали всі 459 поправку. Цей законопроект не бездоганний, але ми закрили очі", - заявив голова профільного комітету Андрій Кожем'якін.

"Ми готові підтримати цей законопроект, який подав президент України. До якого 400 поправок подала його ж фракція, яка його не поважає, проголосувати зараз в першому читанні і в цілому, стаття 118 регламенту дає нам таку можливість", - додав він.

Таку позицію підтримали і решта опозиційних фракцій.

Проте Партія регіонів та Компартія відмовились голосувати за цей закон, посилаючись на його неготовність, та порушення регламенту.

Регіонали запропонували дати робочій групі ще часу, щоб закон був готовий "найближчим часом".

Після цього спікер Рибак оголосив перерву "для узгодження позицій" і запросив лідерів фракцій та комітетів і групи до себе у кабінет.

Як відомо у четвер Верховна Рада проголосувала один з євроінтеграційних законів про вибори і провалила усі 6 "законів Тимошенко".

Українська рпавдаpowered by lun.ua