ЄНП: Янукович повинен поважати європейський вибір українців та виконати умови ЄС

Понеділок, 25 листопада 2013, 23:05

Президент Європейської народної партії Джозеф Доль висловив підтримку українцям, які вийшли на протест проти рішення Кабміну призупинити підготовку до підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Про це йдеться в заяві Європейської народної партії, яку цитує "Батьківщина".

"Велика кількість протестувальників, їх могутня відданість європейським цінностям та мирний характер демонстрацій довели, що Україна є європейською країною, а українці належать до європейської родини", - наголосив Доль.

"Протягом останніх років ЄНП постійно підтримувала проєвропейський вибір України і тісно співпрацювала з політичними лідерами, які сприяють цим цінностям. Я глибоко занепокоєний через безвідповідальну поведінку українського уряду, який не прислухається до власних громадян", - заявив він.

Президент ЄНП  "закликав Президента Януковича поважати європейський вибір українського народу та негайно виконати критерії, необхідні для підписання Угоди про асоціацію у Вільнюсі".

Як відомо, 21 листопада уряд вирішив призупинити процес підготовки до укладання угоди про асоціацію з ЄС.

У зв'язку з цим рішенням, починаючи з 21 листопада, в різних куточках України та світу почалися масові протести, які тривають досі.

24 листопада на Європейську площу прийшло більше 100 000 людей, які хочуть, щоби Україна підписала угоду про асоціацію.

Українська правдаpowered by lun.ua