У ПР зраділи, що в Раді перестав "клацати" 30 денний лічильник розпуску

Вівторок, 17 грудня 2013, 12:47

У вівторок був перерваний 30-денний термін нероботи Верховної Ради в пленарному режимі, що могло стати підставою для розпуску парламенту.

Про це заявив журналістам голова Комітету ВР з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради регіонал Володимир Макеєнко, повідомляє УНІАН.

За його словами, ні в одному документі не виписано чітко, з якого місця в сесійній залі має голова ВР вести сесійне засідання.

Він вважає , що спікер не порушив жодних норм , ведучи сьогодні засідання із сесійної зали , оскільки він є народним депутатом і може перебувати в сесійній залі.

Макеєнко переконаний, що ніхто з народних депутатів не хоче, щоб парламент був розпущений.

"Ніхто не зацікавлений у тому, щоб пройшли 30 днів, а вони у нас "клацають" з 5 грудня, і щоб президент розпустив Верховну Раду", - зазначив він.

За словами голови регламентного комітету, опозиція, незважаючи на її заяви, не зацікавлена ​​в розпуску парламенту, "тому що побачила результати виборів у п'яти округах" 15 грудня (за даними ЦВК , перемогу здобув тільки один представник опозиції - в окрузі № 197).

"Звичайні народні депутати не хочуть витрачати здоров'я, час і гроші на ці вибори, і взагалі всі хочуть зустріти Новий рік і Різдво і жити спокійно", - вважає Макеєнко.

Макеєнко також вважає, що державний бюджет на 2014 рік буде прийнятий " дуже швидко".

"Вони (опозиція) не можуть зійти з блокування, але вони й не можуть нам не дати проголосувати", - сказав Макеєнко.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!