Тимошенко написала лист Ходорковському

Вівторок, 24 грудня 2013, 15:14

Юлія Тимошенко вірить, що звільнення Михайла Ходорковського подарувало світові "сильного, інтелектуального, морального воїна".

Про це йдеться в листі українського екс-прем'єра звільненому політв'язню.

Тимошенко вітає набуття Ходорковським волі. "Для багатьох людей у ​​світі це знакова і довгоочікувана подія", - відзначає вона.

Екс-прем'єр співпереживає Ходорковському:

"Політичні в'язні, як і люди, що пережили клінічну смерть, переживають по той бік реальності дуже схожі відчуття і повертаються звідти зміненими, з незрозумілими для багатьох відхиленнями від домінуючих у суспільстві цілей і норм".

На її думку, у Ходорковського "немає захвату від відновленої фізичної свободи".

"Політичні в'язні, перебуваючи в неволі, за невідомими законами виробляють таку кількість внутрішньої свободи, що нею можна тричі заповнити світ", - говорить Тимошенко.

"Головне, і я в цьому твердо впевнена, що у Ходорковського з'явилося особливе натхнення спробувати зробити світ менш жорстоким і справедливішим для багатьох. Немає сумнівів, що він вже давно переріс банальну пристрасть колекціонування грошових знаків", - зазначає Тимошенко.

Вона висловила впевненість, що "звільнення Михайла Ходорковського подарувало світу сильного, інтелектуального, морального воїна, який хоч трохи, але зможе разом з іншими наблизити людство до любові та співчуття".

Тимошенко побажала Ходорковському бути "вільним і успішним на цьому шляху".

Як відомо, на першій прес-конференції після виходу з в'язниці Ходорковський побажав Тимошенко якнайшвидшого звільнення.

"Я сподіваюся, що президент Янукович, який часто спілкується з президентом моєї країни, візьме з нього приклад у цьому локальному питанні - звільнення політв'язня. Хоча б одного" , - сказав Ходорковський.

20 грудня президент Росії Володимир Путін підписав указ про помилування Ходорковського.

Екс-глава ЮКОСа мав вийти на свободу в серпні 2014 року, але 19 грудня Путін сказав журналістам, що Ходорковський попросив про помилування, тому що у нього хвора мати.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: