ГПУ не може сказати, чи обрали запобіжний захід Попову і Сівковичу за розгін Майдану

П'ятниця, 17 січня 2014, 15:16

Генеральна прокуратура не надає інформації про те, чи відбувся суд з обрання запобіжного заходу заступнику секретаря РНБО Володимиру Сівковичу чи голові КМДА Олександру Попову.

Про це Українській правді повідомила прес-секретар ГПУ Маргарита Велькова.

"Ми передали ваш запиту в управління, але вони не готові надати відповідь", - сказала вона Українській правді.

"У мене є ваш запит, який згідно з діючим законодавством, розглядається 28 днів. Є уповноважена особа, управління зокрема, яке має підготувати відповідь на це питання. Я отримаю відповідь – я вам її надам", - зазначила вона.

Відповідаючи на питання, чи можна таку відповідь розуміти як те, що жодного судового засідання у цій справі не відбулося, раз інформації немає, вона сказала, що не може "ні підтвердити, ні спростувати цю інформацію".

Українська правда направила запит з проханням повідомити, чи відбувся суд щодо обрання запобіжного заходу Попову і Сівковичу, як про це оголосив 14 грудня Генпрокурор Віктор Пшонка. Запит був направлений 20 грудня минулого року.

17 січня є 28-м днем з дня надсилання інформаційного запиту до Генеральної прокуратури.

Як відомо, 14 грудня на прес-конференції генпрокурор Віктор Пшонка повідомляв, що безпосередньо накази "Беркуту" розігнати євромайдан 30 листопада віддавали керівництво міліції, а на них тиснули Попов і Сівкович.

Він також обіцяв тоді, що за кілька днів суд мав ухвалити рішення про обрання запобіжного заходу Попову та Сівковичу.

Однак минув місяць, а жодної інформації про це так і не надійшло.

Українська правда