Викрадених активістів Майдану без звинувачень відправили в СІЗО

Понеділок, 20 січня 2014, 20:28

Затриманих в ніч на 20 січня активістів Майдану - шістьох студентів театрального інституту ім.Карпенка-Карого - перевели із Дніпровського райвідділку МВС до слідчого ізолятора тимчасового тримання на пер.Косогірній 7а.

Про це Українській правді повідомила активістка СКР (Студентська Координаційна Рада) Младлена Качурець. 

"Їх тримали у Дніпровському райвідділку. Там зняли відбитки пальців, забрали одяг на експертизу. Їх мають право ще тримати до 5-ї ранку, протягом цього часу мають висунути обвинувачення. Якщо ні - мають відпустити. Поки що жодних звинувачень їм не висунуто, а хвилин 25 тому їх незрозуміло чому відвезли до СІЗО на Косогірний провулок",  - повідомила вона.

Також в ефірі Hromadske TV Качурец повідомила, що одному з активістів, яких побили під час і після затримання, потрібна медична допомога. Однак швидка, яка прибула під райуправління міліції, через 1,5 години поїхала, тому що слідчі затягнули процес оформлення документів.

Як відомо,  в ніч на 20 січня низку молодих людей - учасників Майдану - було затримано за дивних обставин та доправлено до Дніпровського та Деснянського райуправлінь МВС. 

Зокрема на Подолі невідомими було затримано сімох студентів без пояснення причин.

"По хлопцях було видно, що вони повертаються з нічного Майдану. Зупинилося кілька машин різних марок, хлопців у камуфляжі і "берцах" силою заштовхали до машин. Одному вдалося викрутитися і втекти. Їхні телефонии не відповідають", - повідомили родичі затриманих.

Раніше стало відомо, що ще трьом учасникам акцій на Майдані Незалежності, які не брали участі у заворушеннях на Грушевського,інкримінують порушення статей 293, 294, 295 КК України щодо організації масових заворушень.

Українська правда powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!