Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Трьох затриманих, яким "шиють" масові заворушення, везуть до суду

Вівторок, 21 січня 2014, 14:35

Затриманих у понеділок активістів Майдану Юхима Дишканта, Артура Ковальчука і Дмитра Москальця, яким "шиють" організацію заворушень на Грушевського і яких не могли знайти впродовж вівторка, судитимуть у трьох різних судах.

Про це "Українській правді" повідомив адвокат затриманих Андрій Іванець.

Він розповів, що суди призначені у трьох різних місцях. Суд на Дишкантом відбудеться у Дарницькому суді, Москальцем - у Святошинському, Ковальчуком - Голосіївському.

Раніше у вівторок друзі затриманих принесли речі до ізолятора тимчасового утримання на Подолі у Києві, де ще у понеділок ввечері адвокат спілкувався з Дишкантом і Москальцем.

Проте їм заявили, що їх там уже немає, і їх забрали у Деснянський райвідділок звідки мали везти у Деснянський суд.

У самому суді адвоката запевнили, що ні Дишканта, ні Москальця до них не привозили.

Де знаходяться активісти встановити наразі не можуть.

Як пояснив Іванець, у середу спливають три доби, на які активістів затримали, тому він готується до судового засідання, для обрання запобіжного заходу.

Про жодні слідчі дії адвокату не повідомляли і він просить відгукнутися людей, які бачили Москальця, Дишканта і Ковальчука на Майдані у день заворушень і можуть це засвідчити.

Як відомо, трьох активістів, які твердять, що не були на Грушевського, дорогою додому перестріли "тітушки" біля меморіалу Голодомору і побили.

Одному із них зламали ніс, він перебуває у лікарні.

Потім автобус із "Беркутом", який викликали тітушки, забрав активістів до райвідділку, де їх звинуватили в організації заворушень.

Начебто вони забезпечували усіх запальними сумішами, були в бронежилетах і закликали до заворушень.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: