Кличко і Тягнибок прийшли на Грушевського розповісти про переговори з Януковичем

Четвер, 23 січня 2014, 22:45

Віталій Кличко та Олег Тягнибок прийшли до натовпу мітингувальників на вул. Грушевського після переговорів з владою та розказали, про що на них йшлося .

Кличко заявив: "Три дні - і усі затримані будуть відпущені. Вони мені це обіцяли (представники влади, що брали участь у переговорах). 

У свою чергу Олег Тягнибок заявив, що у вівторок, 28 січня  у ВР має розглядатися питання про закони 16 січня, про відповідальність уряду та про закон щодо декриміналізації  всіх затриманих  учасників подій на Майдані.

"Завтра має відбутися близько 40 судів, суди змінять запобіжні заходи затриманим хлопцям і їх відпустять. Вони зобов’язуються, що Беркуту буде заборонено використовувати вогнепальну зброю", - заявив Тягнибок.

"До ранку оголошуємо перемир'я!"- заявив Тягнибок.

Також Тягнибок запропонував створити буферну зону, але лише після оголошення Генпрокурором Віктором Пшонкою про зміну запобіжного заходу для всіх затриманих.

"Якщо ми погогоджуємося на їхній план, одразу ж з'являється на сайті ГПУ і МВC заяви Пшонки і Захарченка, і з завтрашнього дня вони починають юридичний процес випущення затриманих активістів", - заявив Тягнибок.

"Ми зараз не йдемо на жодні умови. Ми проводимо консультації з громадою", - додав він.

При цьому Тягнибок заявив, що досягненням переговорів є те, що МВС обіцяє офіційно відмовитися від вогнепальної зброї.  На це натовп кричав "Ганьба!".

Як відомо, уряд запевняє, що Беркут не використовує вогнепальну зброю проти мітингувальників.

Поки Кличко був на Грушевського, натовп кричав йому "Зека на йолку, Беркута в духовку", "Ганьба!", "Воля або смерть", "Брехуни",  "Кличка на барикади", "Революція"  і "Кличко, скажи що робити?".

"Ми вже ситі вашими обіцянками! . З ким переговори вести?" , - кричали люди, оточивши Кличка тісним кільцем.

У відповідь він заявляв "Я дуже не хочу, щоб пролилася чиясь кров", на що натовп йому кричав "Вона вже пролилася!".

Арсеній Яценюк на вул.Грушевського так і  не з'явився.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування