Штаб національного спротиву: Міністерства захоплюють провокатори

35 переглядів
Понеділок, 27 січня 2014, 12:16

Штаб національного спротиву називає спланованою провокацією захоплення будівель Міністерства юстиції, Міністерства агропромислового комплексу та Міністерства палива й енергетики.

Про це заявив Степан Кубів на брифінгу в понеділок, коментуючи захоплення активістами "Спільної справи" Олександра Данилюка адміністративних будівель – МінАПК, Міненерго та Мін’юсту

За словами Кубіва, ці провокації були вчинені для легалізації рішення влади про введення надзвичайного стану.

"Це є провокації. Ми офіційно відмежовуюся від них (провокацій).  Я не розумію, як 50 людей можуть взяти приміщення Міністерства юстиції, де є двоє людей – і більше немає охорони. А через кілька хвилин іде звернення міністерки про заклик до надзвичайного стану", - сказав депутат.

За словами Кубіва, опозиція використовує всі можливі заходи для продовження мирних переговорів із владою, "для того, щоб не топити країну в крові".

Коментуючи черговий напад на "автомайданівців" у Черкасах, він також висловив думку про те, що та поїздка – теж провокація.

"Вчора на нараді у штабі ми вирішили не їхати вночі, а відкласти це на ранок, бо ми ж не якесь формування – нам треба їхати відкрито, щоб там були народні депутати та громадські активісти", - сказав опозиціонер.

Менше з тим, Кубів нагадав, що люди в Черкаси вночі все одно поїхали.

"У Сумах, Черкасах і Запоріжжі готується провокація, де люди їдуть свідомо, а потім відбувається побиття і розбій", - зазначив політик.

"За нашою інформацією, стягуються незрозумілі сили, які, можливо, не є представниками українського народу і є працівниками фіскальних органів", - сказав також Кубів.   

"Українська правда" 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua