Крим закликає розслідувати створення "самозваних народних рад"

15 переглядів
Вівторок, 11 лютого 2014, 11:34

Верховна Рада Криму відреагувала на повідомлення Служби безпеки України про початок розслідування у зв'язку з підготовкою до посягання на територіальну цілісність України.

Як йдеться у повідомленні прес-центру Верховної Ради АРК, парламент діє в рамках закону.

"Всі рішення та постанови Президії і Верховної Ради АРК прийнято у повній відповідності до Конституції України та законів української держави", - сказано в ньому.

Свої заяви кримські депутати називають власною думкою.

Водночас парламент Криму закликав СБУ розслідувати "факти прийняття незаконних рішень окремими органами місцевого самоврядування в Україні, створення самозваних "народних рад", закликів до насильницького захоплення влади, повалення конституційного ладу, дій екстремістських організацій".

Як відомо, 8 лютого начальник Головного слідчого управління СБУ Максим Ленко повідомив, що СБУ почала кримінальне провадження у зв'язку з підготовкою до посягання на територіальну цілісність України.

Провадження почате на підставі заяви нардепа від Батьківщини Івана Стойка.

Раніше на президії кримського парламенту було піднято питання про підготовку документів щодо створення робочої групи по внесенню змін до Конституції АР Крим та проведення загальнокримського опитування про статус Криму, а також про можливе звернення до Росії про "захист".

Українська правда 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua