Запорізькі вчителі на уроках агітують проти Майдану. На догоду міліції?

Середа, 12 лютого 2014, 14:55

В інтернеті з'явилося відео, як співробітники викладацького складу однієї з запорізьких шкіл проводять бесіди з учнями проти Майдану.

Відповідне відео з назвою "Як промивають мізки в школах Запоріжжя", відзняте одним з учнів школи, поширили в інтернеті напередодні.

Раніше Facebook користувач Тарас Білка навів на своїй сторінці "темник" запорізької міліції, який розіслали директорам шкіл Запоріжжя, в якому наголошується, що дії міліції є законними.

"Докази примусу вчителів дезінформувати #Запоріжжя. Керівництво районної міліції змушує директорів розказувати вчителям про героїзм тої ж міліції", - прокоментував документ він.

У документі, який розсилали директорам шкіл, зазначається:

"Довожу до вашого відома інформацію про те, що міліція на майдані виконує функцію з охорони громадського порядку та не має ніякого відношення до політичної ситуації в Україні, не впливає та не підтримує жодної політичної партії".

 

"Шляхом відданості та мужності, стійко переносячи погодні умови, наполегливо служить інтересам громадян. Дії міліції спрямовані на захист мирних громадян та стабілізації порядку в державі. Правоохоронці діють лише в межах Конституції та закону України про міліцію", - сказано в документі.

"Також прошу вас довести вищезазначену інформацію до підлеглого особового складу загальноосвітньої школи, про що сповістити Сектору кримінальної міліції у справах дітей Ленінського РВ ЗМУ ГУМВС України в запорізькій області до 10 години 4 лютого 2014 року", - сказано в документі.

Як відомо, у Запоріжжі мітингувальники на нетривалий час зайняли місцеву ОДА. Однак згодом силовики разом з тітушками закидали гранатами та розігнали мирну акцію протесту під стінми ОДА, під час якої мітингарі вимагали відставки діючої влади.

Крім того, як відомо, 30 листопада Беркут жорстко розігнав акцію протесту на Майдані незалежності, при цьому  побивши людей та журналістів, які висвітлювали їхні дії. Наступного дня Беркут так само жорстко бив людей та журналістів на Банковій.

У Києві "Беркут" в ніч з 22 на 23 січня напав на автомайданівців, розтрощив їхні авто та викрав активістів.

Під час протестів на вулиці Грушевського Беркут почав стріляти гумовими кулями, в результаті чого постраждали люди, також складалося враження, що вони цілились у камери журналістів. Крім того, на Грушевського від поранень загинули Сергій Нігоян та Михайло Жизнєвський.

Крім того, невідомі викрали активістів Ігоря Луценка та Юрія Вербицького, яких сильно побили, в результаті чого Вербицький помер. Згодом був викрадений один з автомайданівців Дмитро Булатов.

У вівторок, міліція затримала чотирьох "афганців", які затримали на Майдані кишенькового крадія і намагались віддати його правоохоронним органам.

Українська правда

powered by lun.ua