Богословська каже, що в парламенті все, як раніше: гроші рулять

Понеділок, 24 лютого 2014, 23:57

Позафракційна депутат Інна Богословська заявила, що нова коаліція у Верховній Раді може бути сформована корупційним способом.

Про це вона заявила в ефірі "Свободи слова" на ICTV.

"Для того, щоб сформувати уряд, потрібно сформувати коаліцію. І з моєї точки зору - це одне з найболючіших місць буде, тому що ( існує) питання - з кого формувати коаліцію", - сказала Богословська.

"Сьогодні в парламенті, на жаль, відбуваються процеси такі ж, як раніше: за гроші формують групи, обіцяють місця під якісь посади, деякі дійшли до такого, що кажуть: "Нам міністри не потрібні, у нас всередині весь середній апарат, наші старі, ми будемо вирішувати ці питання". Тобто ось така каша відбувається", - заявила вона.

"Принцип, за яким формувати цю коаліцію, враховуючи, що вчорашні опозиційні партії, яким влада впала в руки, і вони за неї так різко вхопилися, і намагаються моментально конвертувати в якийсь успіх", - додала політик.

"Їх (опозиціонерів) було 166 осіб. А більшість - це 226. Всі інші - це колишні члени Партії регіонів. А потім прийшло ще багато членів ПР. І щодня вони виходять. І там, серед тих, хто виходить, люди, на яких вже клейма ставити ніде. Питання - як формувати цю коаліцію, яка потім сформує уряд?" - зазначила Богословська.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування