Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Яценюк розповів, що чекає на Крим після нелегітимного "вступу" в РФ

Вівторок, 11 березня 2014, 12:33

Самопроголошена Рада міністрів Криму є нелегітимною, будь-який референдум у Автономній республіці Крим також буде нелегітимним і світ його не визнає.    

Про це заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк із трибуни Верховної Ради у вівторок вранці.

"Від імені уряду України заявляю про те, що жодної легітимної влади у вигляді так званого уряду Автономної республіки Крим на території автономії не існує. Це угруповання бандитів, яке захопило в неконституційний спосіб владу і підтримується російськими військовими", - сказав він.

"Саме тому по Криму ми повинні розпочати загальнонаціональний політичний діалог. І уряд до цього готовий. Але цей діалог не буде проводитись під дулами пістолетів і під російськими танками", - наголосив Яценюк.   

Він зазначив: "Ми готові до того, щоб територія автономії, яка є і буде невід'ємною складовою української держави, процвітала".

"Але думаю, що українці, які проживаються на території Криму, и (тут Яценюк перейшов на російську – ред.) как себя называют эти люди – крымчане… Мы с глубоким уважением относимся к нашим крымчанам – потому что это наши крымчане, это наша страна, наша территория, и она есть, была и будет частью Украины… Напевно, вони не знають про те, що відбулося в Абхазії, в Осетії, у Придністров’ї", - сказав Яценюк.

"Я отримав дані про те, як зараз люди живуть в Абхазії. З 5 мільярдів доларів, які було обіцяно, прийшло всього-на-всього 500, які були розкрадені злочинними так званими сепаратистськими урядами, які знаходяться на відповідних територіях. У людей нема ні зарплат, ні роботи, ні безпеки. Я вже не кажу про те, що там забули, як відпочиваючі виглядають", - заявив він.

"Натомість там є бандформування, бандугрупування, там зруйновані санаторії, там проходить торгівля зброєю, наркотиками – от що відбувається на цих територіях. Такої долі хочуть "зелені чоловічки", яка зараз їздять – у загальному складі 18 тисяч людей по території Криму", - додав Яценюк.

"Крим не заслуговує такої долі. І ми будемо боротися за нашу єдність, за кожного кримчанина і його долю, який сьогодні проживає на території Автономії", - запевнив він.

Голова уряду також переконаний, що незаконний референдум у АРК не визнає світ:

"Що стосується так званого референдуму. Я подивився, в яких країнах (крім Росії) був визнаний референдум по Абхазії. Серйозний перелік: Венесуела, Нікарагуа, Науру і Тувалу. Я думаю, що до цього списку по Криму ще може приєднатися Північна Корея і Сирія".

"Жодного легітимного референдуму в Криму не буде проведено. І будь-які так звані рішення так званого референдуму не мають жодної юридичної сили", - сказав Яценюк.

"У п’ятницю ми очікуємо рішення Венеціанської комісії про те, що проведення референдуму в Криму, як і прийняття Державною Думою Росії закону про фактичну анексію української території , є порушенням норма міжнародного права", - додав він.       

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: