Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

До Нацгвардії мобілізують 15 тисяч. Збирають кошти на забезпечення

Неділя, 16 березня 2014, 15:18

У найближчі 15 діб до лав Нацгвардії буде мобілізовано приблизно 10-15 тисяч осіб

Про це на позачерговому засіданні уряду заявив глава МВС України Арсен Аваков.

"Ми оголосили мобілізацію в обсязі 20 тис. осіб  та подали відповідні розрахунки, підготували відповідні місця для начала мобілізації. Один з центрів знаходиться під Києвом (Нові Петрівці), там вже перебувають близько 600 мобілізованих", - зазначив він.

Ще один центр – у Золочіві (Львівщина), також ще буде відкрито 4 центри.

"Ми передбачаємо, що мобілізація торкнеться майже усієї території країни і приблизно 10-15 тисяч осіб буде мобілізовано в найближчі 15 діб", - заявив Аваков.

При цьому прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив: "Тобто – хто хоче захищати країну, той йде у Нацгвардію".

"Там є тренувальні центри, там видають законну зброю. Усі інші, хто ходить вулицями зі зброєю – ваша (МВС) позиція чітка – поза законом", - зауважив Яценюк, при цьому Аваков додав: "Абсолютно".

Разом з тим в МВС повідомили про відкриття благодійного рахунку по збору коштів на забезпечення діяльності Національної гвардії. 

"Фізичні або юридичні особи у разі виявлення бажання перерахувати грошові кошти у вигляді благодійних внесків через установи банків перераховують кошти на рахунок ГУВВ МВС України за наступними реквізитами: одержувач : військова частина 3027, реєстраційний рахунок № 31251301207229 в ГУДКСУ у Київській області, Київ, код ЄДРПОУ 08803649, МФО 821018", - повідомили в МВС.

У призначенні платежу необхідно вказати "Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України".

Як відомо, напередодні глави МВС та СБУ звернулися до українців із закликом та вимогою негайно здати в органи МВС вогнепальну зброю, що не є законно зареєстрованою належним чином.

Працівникам МВС та СБУ наказано негайно приступити до виявлення незаконної зброї, її вилучення, та безумовного і ретельного притягнення до відповідальності всіх осіб, які не здали зброю, по всій строгості закону, незалежно від політичної приналежності та участі у громадських формуваннях правопорядку.

Українська правда 

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: