МЗС РФ переживає, що без їхньої пропаганди ніхто не розповість про неофашистів в Україні

Середа, 26 березня 2014, 10:50

Уповноважений МЗС Росії з прав людини Костянтин Долгов стурбований рішенням України призупинити трансляцію пропагандистських російських каналів.

Про це він написав у Твіттері.

"Рішення київського суду про припинення мовлення 4-х російських телеканалів в Україні – наступ на права людини, включаючи свободу ЗМІ", - написав він.

"Ціль кроку зрозуміла – відрізати людей, у т.ч. мільйони російськомовних, від правдивої інформації про свавілля ультранаціоналістів і неофашистів. Щоб краще "промивати мізки". Така от демократія по-майданівськи", - запевняє він.

 

"Міжнародне співтовариство, зокрема ОБСЄ, має натиснути на Київ, щоб добитися скасування цього карального заходу", - уважає він.

У той же час, він ніяк не коментував рішення прокремлівської самопроголошеної влади відключити всі українські телеканали, а також єдиний кримськотатарський "АТР" на території Криму ще кілька тижнів тому. АТР тепер мовить лише через інтернет.

Крім того, "кримська влада" максимально перешкоджає роботі кримськотатарського каналу АТР тим, що не запрошує на прес-конференції, не пускає на різні заходи, відбирає у них техніку.

Українська правда

powered by lun.ua