Путін розповів, що спочатку не планував приєднувати Крим

Четвер, 10 квітня 2014, 15:08

Остаточне рішення про включення Криму та Севастополя до складу Росії ухвалювалося з урахуванням проведеного на півострові соцопитування.

Про це заявив президент РФ Володимир Путін, передає "Інтерфакс-Україна".

"Рішення я ухвалив остаточні після того, як стало зрозуміло настрої людей. Адже ми не готувалися до такого розвитку подій. Можна було собі уявити, як люди налаштовані, але ми цього достовірно не знали", - заявив Путін.

Він наголосив, що "лише після проведення перших соціологічних опитувань, які ми провели, прямо скажемо, потай, але ці цифри були досить близькі до реалій, стало ясно, що ми лінію поведінки обрали правильно".

Путін наголосив, що перше соціологічне опитування показало, що за приєднання до Росії "виступає 80% населення Криму", а у Севастополі - ще більше.

"Ну а на референдумі, коли процес почав розвиватися, ця кількість ще зросла", - заявив він.

"Якщо б ми не знали такої позиції, ми б так не діяли, як діяли: послідовно, наполегливо, рішуче", - додав він.

Як відомо, Росія "приєднала" Крим і Севастополь за результатами "референдуму" у березні 2014 року.

Світова спільнота та Україна не визнають цього, ЄС, США та низка інших країн та організацій запровадили санкції проти російського керівництва та його оточення.

Через анексію Криму у10 квітня ПАРЄ позбавила Росію права голосу та виключила її з усіх керівних структур організації.powered by lun.ua