РОСІЯ ЗАБОРОНИЛА ДЖЕМІЛЄВУ В'ЇЗД ДО КРИМУ

Вівторок, 22 квітня 2014, 11:06

Лідеру кримськотатарського народу Мустафі Джемілєву заборонили в'їжджати в Росію і Крим до 2019 року.

Про це повідомила прес-секретар Меджлісу кримськотатарського народу Ліля Муслімова, передає Радіо Свобода.

За її словами, на кордоні Криму з Україною Джемілєву вручили акт повідомлення про заборону в'їзду до Росії.

"Рано вранці, 22 квітня 2014 року, лідер кримськотатарського народу, народний депутат України Мустафа Джемілєв спільно із заступником глави Меджлісу Асланом Омер Киримли виїхали з Криму до Києва.

При перетині адміністративно-територіальної кордону Криму з Україною, Мустафі Джемілєву вручили "Акт повідомлення про заборону в'їзду в Російську Федерацію", - повідомила Муслімова .

 

"Ми, що нижче підписалися, склали цей акт про те, що, на підставі постанови про заборону в'їзду іноземному громадянину № 140 (ЗКС) 13-1087 від 19 квітня 2014 року, Мустафі Джемілєву 13.11.1943 року народження, громадянину України, закрито в'їзд на територію РФ на підставі п.1. ст. 27 Федерального закону "Про порядок виїзду з Російської Федерації та в'їзду в Російську Федерацію" строком на 5 років до 19 квітня 2019", - йдеться у зазначеному акті.

За словами Джемілєва, якщо протягом останнього часу на територію Криму був заборонений в'їзд представникам багатьох авторитетних міжнародних організацій та дипломатам, то вручене йому "рішення" - це ніщо інше, "як показник того, з якою "цивілізованою" державою ми маємо справу", цитує лідера кримських татар Муслімова.

Джемілєв також заявив, що незважаючи ні на які "постанови" приїде до Криму.

У минулі вихідні Мустафу Джемілєва також намагалися не пустити в Крим, але після багатогодинних переговорів, йому дозволили в'їзд на півострів.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування