ПР пояснила росіянам про Губарєва: група бомжів приводить ватажка в Думу...

14 переглядів
Понеділок, 12 травня 2014, 17:11

У Партії регіонів вирішили "пояснити росіянам, що так званий "народний губернатор" Павло Губарєв - пройдисвіт, якому місце в божевільні".

Про це йдеться в заяві ПР, оприлюдненій на сайті партії в понеділок.

У ПР вирішили дати роз'яснення з приводу інтерв'ю Губарєва "Російській газеті " і зокрема його висловлювань на адресу Ріната Ахметова.

"Перш за все, ми хотіли б підкреслити, що оцінку діяльності Рината Ахметова, який... вніс величезний внесок у розвиток Донбасу та всієї України, дасть суспільство, а не якийсь самозванець і аферист", - сказано в заяві.

На думку регіоналів, "росіяни, напевно, не дуже уявляють, що таке насправді "народний губернатор" в умовах України".

"Якщо пояснювати доступно, картина виглядає приблизно так - це коли група бомжів з пляжу в Туапсе приводить свого ватажка в Краснодарську Думу і заявляє: "Ось ваш новий народний губернатор", - пояснюють у ПР.

"У кращому випадку, вся ця компанія на чолі з "лідером" опиниться в божевільні", - додають регіонали.

У заяві підкреслюється, що ПР "внаслідок незрозумілої втечі з країни її "почесного лідера" зазнала величезних репутаційних втрат".

"Але сотні тисяч рядових членів партії - це чесні, працьовиті люди, зусиллями яких і буде відроджуватися той рівень довіри народу ПР, який у неї завжди був", - сказано в заяві.

"Навіть у найскладніші для партії часи рейтинг довіри до неї народу вищий, ніж сукупний рейтинг губарєвих, царьових, шарікових та інших", - резюмують у ПР.

Як відомо, колишній лідер сепаратистів Губарєв заявив, що Ахметов підкуповував сепаратистів у Донецьку.

Як раніше повідомлялося, колишні лідери самопроголошеної Донецької народної республіки фактично відсторонені таким собі Сергієм Здрилюком, який називає себе "правою рукою" командувача бойовиками в Донбасі Ігоря Стрєлкова (Гіркін) .

Співробітник головного розвідувального управління Росії Ігор Гіркін, відомий під псевдонімом "Стрєлков" , у понеділок проголосив себе Верховним Головнокомандуючим і звернувся до Росії за військовою допомогою.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua