Під Краматорськом зачистили замасковану базу терористів - Турчинов

Четвер, 15 травня 2014, 10:19

Вночі силовики повністю зачистили під Краматорськом замасковану військову базу терористів.

Про це заявив голова Верховної Ради, в.о. президента Олександр Турчинов, відкривши засідання парламенту.

"Сьогодні вночі під Краматорськом в межах антитерористичної операції повністю знищена замаскована військова база терористів", - повідомив він.

"Знову ж таки, сьогодні вночі атакований та знищений укріпрайон в межах міста Слов’янськ і повністю зачищена від терористів 5-кіломтерова зона навколо телевізійної вежі, яка транслює українське телебачення на місто Слов’янськ, Краматорськ та інші райони Донецької області", - заявив Турчинов. 

Підсумовуючи результати "круглого столу" з розв’язання кризи, який пройшов 14 травня, в.о. президента сказав, що вихід із ситуації лежить у правовому полі.

"Але з тими, хто підняв зброю проти власної країни, з тими, хто виконує завдання іншої держави по дестабілізації держави і в регіоні, і в країні, силові структури будуть проводити антитерористичні заходи", - заявив Турчинов.

Уночі повідомлялося, що в рамках антитерористичної операції під Краматорськом ішов бій між українськими військовослужбовцями й озброєними бойовиками. За даними Міноборони, серед українських військовослужбовців загиблих немає, але є постраждалі.powered by lun.ua