Кернес не захотів телефоном спілкуватися зі слідчим щодо справи про замах

Четвер, 15 травня 2014, 18:19

Мер Харкова Геннадій Кернес, який одужує після замаху на його життя, відмовився спілкуватися телефоном з правоохоронцями, які розслідують справу про напад на нього.

Про це повідомила заступник начальника відділу слідчого управління міліції в Харківській області, полковник міліції Лариса Фалєєва.

За її словами, слідство висунуло низку версій щодо скоєння злочину, серед яких розглядаються і такі, як професійна діяльність та помста за протидію сепаратизму.

На теперішній час в рамках кримінального провадження допитано 340 осіб, серед яких, зокрема, співробітники Харківської міськради та Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної допомоги, зазначила Фалеєва.

Окрім того, проведені та продовжують проводитися експертизи та слідчі експерименти за участю фахівців різних галузей.

''Слідство плідно співпрацює з представником потерпілого, який виїжджав до лікарні, де на теперішній час перебуває Геннадій Кернес'', - розповіла Фалеєва.

''Працівники слідчого управління намагались у телефонному режимі поспілкуватись з Кернесом, але за проханням його представника, який послався на стан здоров’я потерпілого, спілкування перенесено на інший час. Як тільки це стане можливо, працівники міліції негайно ж проведуть необхідні дії'', - додала вона.

Як відомо, Кернес заявив, що вже керує Харковом по телефону.

28 квітня на Кернеса в понеділок близько 12 години дня було скоєно замах. За останніми даними, мер Харкова отримав кульове поранення під час велопрогулянки.

У ніч на 29 квітня мера перевезли на лікування в Ізраїль. У ніч на 30 квітня йому зробили операцію на хребті.

29 квітня Печерський райсуд Києва змінив домашній арешт Кернесу на особисту поруку одного із народних депутатів.

Харківського мера викликали на 13 березня в Генпрокуратуру на допит як підозрюваного. За його словами, кримінальне провадження порушено за ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.2 127 (катування), ч.1 ст. 129 (погроза вбивством при наявності реальних підстав побоюватися цієї загрози) КК.

Українська правдаpowered by lun.ua