Сепаратисти в Харцизьку змусили заступника мера написати заяву

41 перегляд
П'ятниця, 16 травня 2014, 15:23

Бійці в масках змусили заступника міського голови Харцизька Сергія Шупіка написати заяву про відставку.

Вони прийшли до нього в кабінет і записували свої дії на відео, яке потім виклали в мережу під ніком "Новоросія Інформагентство".

Шупіка звинувачували у вимаганні з підприємців грошей, алкоголю й подарунків, у наявності дорогої машини.

Так звані "ополченці" вимагали написати заяву про відставку на ім'я міського голови Валерія Дубового "по-хорошому" або погрожували, що "народ буде просити, але по-іншому", а також пропонували вивести під виконком із ганьбою.  

"Пиши, ти що думаєш, тут цацки-пецки, пожартувати прийшли? Однаково влада вже наша… А суд буде в будь-якому разі", - заявили молодчики у масках.

"Наша республіка буде будуватися на нових людях, на чесних, а не на таких, як ви", - викрикували вони. Один із ватажків говорив комусь по телефону "підтягуватися" під виконком.

Шупік написав заяву "за власним бажанням" і покинув кабінет, але потім його змусили переписати документ. Бійці пригрозили також, що будуть вимагати від сина Шупіка написати заяву про відставку, а той закликав не чіпати "дитину".

Шупіку дозволили узяти лише портфель, а кабінет сказали опечатати. Також співробітниці виконкому дозволили забрати рибок із кабінету перед опечатуванням.

Будівля міськради в Харцизьку Донецької області була захоплена сепаратистами 13 квітня.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua