У Миколаєві Новинському пригадали його "​​заслуги", включаючи банкрутство заводу

Середа, 21 травня 2014, 16:08

У Миколаєві громадянський активіст Давид Арахамія пригадав регіоналу Вадиму Новинському його сумнівні "заслуги" перед містом.

Про це він розповів під час круглого столу в Миколаєві в середу.

Обговорення в рамках круглого столу розпочалося з виступу Новинського, який представив меморандум, прийнятий у вівторок парламентом.

"До вас окрема претензія", - звернувся з реплікою активіст до регіонала, - "Вам ​​першому слово давати в Миколаєві, це гріх".

"Після вас ми маємо тисячі втрачених робочих місць, повністю зруйновані суднобудівні заводи і навіть єдиний банк, який вже закрився", - зазначив активіст.

"Я не знаю, чому єднання має розпочатися зі слів Новинського, це просто сором", додав він.

Арахамія підкреслив, що не належить ні до однієї політичної партии, а буде підтримувати "будь-яку людину, яка буде об'єднувати народ".

Раніше в середу на виїзному засіданні Кабміну в Миколаєві прем'єр Арсеній Яценюк звернувся до голови Миколаївської облдержадміністрації Миколи Романчука з проханням зустрітися з власниками суднобудівних підприємств і розібратися в питанні недозавантаженості цих підприємств, зокрема заводу "Океан".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Глава уряду зазначив, що суднобудівний завод "Океан" раніше виготовляв десятки суден, "які продавалися, люди мали зарплату, підприємство працювало, а бюджет мав податки".

Проте, за словами Яценюка, після того, як Миколу Романчука зняли з посади керівника підприємства, "завод фактично вмер".

Як повідомлялося, 1 листопада Господарський суд Миколаївської області визнав публічне акціонерне товариство "Миколаївський суднобудівельний завод "Океан" банкротом і відкрив ліквідаційну процедуру.

У справі значиться 74 кредитори заводу.

Як відомо, з осені 2011 року "Смарт-холдинг" олігарха Вадима Новинського контролює суднозавод "Океан".

Українська правда

Відео - НикВести.powered by lun.ua