Росія не дає навіть зв’язку з арештованим українським режисером Сенцовим

18 переглядів
П'ятниця, 20 червня 2014, 16:13

Росія не дає українській стороні вийти на зв’язок і надати допомогу українському кінематографісту Олегу Сенцову, затриманому в Криму і запротореному в СІЗО в Москві. .

Як повідомляє Генпрокуратура України, "будь-які спроби компетентних органів нашої держави встановити зв’язок зі своїм громадянином, а також намагання забезпечити надання йому усього обсягу консульських послуг, передбачених міжнародними Конвенціями, зухвало ігноруються відповідними органами Російської Федерації".

"З цього приводу, на підставі міжнародних Конвенцій, нами надіслано відповідне звернення до Генеральної прокуратури Російської Федерації, на яке очікується адекватна відповідь та позитивне вирішення цієї проблеми", - повідомляє відомство.

ГПУ запевняє, що і надалі вживатиме "вичерпних заходів щодо захисту Олега Сенцова, використовуючи усі наявні можливості".

Генпрокуратура загалом "занепокоєна ситуацією, яка склалася на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, щодо порушення прав громадян України, які перебувають на півострові".

Як відомо, Сенцову в Росії інкримінують нібито участь у диверсійно-терористичній групі, замах на вчинення терористичних актів та незаконне поводження зі зброєю.

powered by lun.ua