Скандальний прокурор Києва став першим заступником Яреми

Середа, 25 червня 2014, 17:41

Прокурора Києва Миколу Герасимюка призначено першим заступником генерального прокурора України.

На офіційному сайті Генпрокуратури у розділі "керівництво" вказано, що він є першим заступником генерального прокурора Віталія Яреми, передає УНІАН.

Зокрема, як зазначається на сайті ГПУ, Герасимюк - перший заступник генпрокурора - начальник Головного управління захисту прав і свобод громадян, інтересів держави, нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими правоохоронними органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією.

Раніше посаду першого заступник в.о. генпрокурора Олега Махніцького обіймав Микола Голомша.

Звільнення Герасимюка з посади прокурора Києва вимагали активісти "Правого сектора". Однак у прес-службі прокуратури Києва уточнили, що Герасимюка не звільнили, а просто перевели на іншу посаду.

Активісти вважають, що Герасимюк має бути звільнений з посади, оскільки працював в органах прокуратури за часів президента Віктора Януковича і фальсифікував кримінальні справи проти учасників акцій протесту.

У 2012 році Янукович  призначив Герасимюка першим заступником голови державної виконавчої служби, повідомляє Антикор.

Саме ця служба займається реалізацією всього майна, конфіскованого за рішенням суду. І саме Герасимюк своїм указом в кінці листопада 2013 року, коли люди стояли на Майдані, створив монополію для ЧП "Нива" для торгівлів усім арештованим та конфіскованим майном в Україні.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.