"Правий сектор" обіцяє розслідувати, хто і навіщо штурмував прокуратуру Києва

П'ятниця, 13 червня 2014, 15:13

Столичну прокуратуру пікетували люди, які назвалися київським осередком "Правого сектора", Дмитро Ярош обіцяє внутрішнє розслідування.

Цю інформацію "Українській правді" повідомив прокурор Києва Микола Герасим'юк

За словами Герасим'юка, прокуратуру штурмували люди, які представилися членами "Правого сектора" Київської області. Їх було близько 40.

Захищати ж столичну прокуратуру прийшли представники "Сотні лева" і афганці.

Герасим'юк провів переговори з 8 представниками "Правого сектора" Київщини і представником 24-ї сотні.

Основні претензії, які висунули активісти, стосувалися того факту, що прокурор Києва "не пройшов люстрацію", кадрової політики загалом та деяких кримінальних справ, які, на думку проотестувальників, неналежно розслідуються.

"Ми з ними домовилися розглянути ті питання, що нас стосуються, а також домовилися, що генпрокурор (Олег Махніцький - ред.) має прийняти їх у вівторок", - каже Герасим'юк.

Прокурор Києва також зазначив, що розпорядився провести перевірку щодо співробітників прокуратури, до яких були претензії.

Герасим'юк також зазначив, що мав розмову з лідером партії "Правий сектор" Дмитром Ярошем, який сказав, що з ним ця акція не узгоджена, і що він не міг давати розпорядження пікетувати "людину, яка допомагала Майдану".

Столичний прокурор повідомив, що наразі активісти попри домовленість про переговори, пішли до ГПУ і наразі пікетують її з вимогою відставки Герасим'юка.

Сам Герасим'юк вважає, що ці події пов'язані з тим, що "прокуратура не хоче вступати в змову з певними групами осіб".

У розмові з кореспондентом "Української правди" Дмитро Ярош підтвердив, що "Правий сектор" не планував ніяких акцій щодо Генпрокуратури чи прокуратури Києва.

"Проведемо внутрішнє розслідування. Люди, які самоправно почали організовувати якісь акції від імені "Правого сектора, будуть виключені з партії", - сказав Ярош, зазначивши, що "Правий сектор" не має претензій до прокурора Києва немає до ГПУ.

Українська правдаpowered by lun.ua