Яценюк лишив замість себе Гройсмана керувати Кабміном

П'ятниця, 25 липня 2014, 09:51

Виконання повноважень прем’єр-міністра тимчасово покладено на віце-прем’єр-міністра, міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Володимира Гройсмана.

Відповідне розпорядження від 24 липня за підписом прем’єр-міністра Арсенія Яценюка оприлюднено на сайті уряду.

"У зв’язку із заявою прем’єр-міністра України Яценюка А. П. про відставку покласти тимчасово виконання повноважень прем’єр-міністра на віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Гройсмана Володимира Борисовича", - сказано в документі.

 

Як відомо, 24 липня парламентська коаліція розпалася після того, як фракції УДАР та "Свобода", а також позафракційні заявили про вихід із коаліції, аби йти на перевибори.

Депутати також не змогли проголосувати внесені Кабінетом міністрів пропозиції щодо змін до державного бюджету (фінансування армії), податкових змін та газотранспортної системи.

Відтак Яценюк заявив, що його Кабмін іде у відставку.

Втім президент Петро Порошенко закликав Верховну Раду висловити вотум довіри чи недовіри уряду Яценюка, а Кабінет міністрів продовжити роботу попри розпад коаліції.

До прийняття відставки прем’єра Верховною Радою Яценюк мав би виконувати обов’язки голови уряду, як і його міністри.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!