"Гуманітарний вантаж" РФ не буде йти через Харківську область - губернатор

Середа, 13 серпня 2014, 14:16

Російський "гуманітарний вантаж" не проходитиме через кордон Харківської області.

Про це у своєму Facebook написав губернатор Харківщини Сергій Балута.

У той же час Укрінформ, посилаючись на Харківську ОДА, повідомляє, що гуманітарна "допомога" з Росії направлена ​​в Україну в обхід Харківській області.

"Гуманітарна" допомога" з Росії, як щойно стало відомо, буде доставлена ​​в Україну в обхід пунктів пропуску на території Харківської області. Поки що невідомо, як саме пройде маршрут "гуманітарного конвою", - зазначили в прес-службі ХОДА.

Як відомо, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що російський "гуманітарний конвой" не буде пропущений через територію Харківської області.

Українська сторона наполягає, що погодиться прийняти гуманітарну допомогу з Росії лише в тому випадку, якщо вона буде перекладена на кордоні в інші вантажівки, які орендує Червоний хрест. Україна не має наміру пропускати російську колону через кордон.

У свою чергу міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що перевантажувати гуманітарку в інші вантажівки не будуть і колона послідує до місця призначення. При цьому він додав, що на вантажівки почеплять українські номерні знаки.

Українська правдаpowered by lun.ua