Палиця просить Ярему засадити Ківалова за сепаратизм

Вівторок, 19 серпня 2014, 23:33

Голова Одеської ОДА Ігор Палиця надіслав листа генпрокурору Віталію Яремі щодо сепаратистської діяльності народного депутата Сергія Ківалова.

Про це сам губернатор написав на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, Палиця вимагає звернути увагу на статтю Ківалова "Настав час готувати Конституцію для Одещини", яка була опублікована в тижневику "2000" 8-го лютого 2014-го року.

Як твердить губернатор, у цій "автор робить висновки, направлені на розпалювання національної ворожнечі між громадянами України, що проживають у східних і західних регіонах держави".

На його думку, такі дії можуть кваліфікується за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.110 ККУ (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).

Окрім цього, Палиця звернув увагу на зв`язок між Ківаловим та засудженим за сепаратизм Антоном Давидченком, який, начебто, був задіяний у передвиборчому штабі Ківалова на виборах у 2012 році.

Палиця також розповів, що, за інформацією ЗМІ, головний редактор підконтрольного Ківалову телеканалу "Академія" Юрій Селіванов у своїх програмах робив публічні заклики до повалення конституційного ладу.

У разі підтвердження наявності у діях Ківалова "ознак суспільно-небезпечних діянь", Палиця просить Ярему притягнути Ківалова до кримінальної відповідальності.

Українська правдаpowered by lun.ua