У Лаврова попередили: скоро з ЄС не буде про що говорити

Понеділок, 15 вересня 2014, 17:03

Санкції Євросоюзу значно звужують можливості для його діалогу з Росією, у Москви "не залишається іншого виходу", окрім як вжити додаткових заходів для захисту російських інтересів.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ Росії Григорія Карасін після зустрічі з главою представництва ЄС в Москві Вігаудасом Ушацкасом, передає РІА "Новости".

"З російського боку була дана негативна оцінка вступу в силу нового пакета рестриктивних заходів Євросоюзу стосовно Росії", - заявив Карасін.

Він заявив, що "подальше розкручування ЄС санкційної спіралі, крім іншого, значно звужує можливості для змістовного діалогу".

"Як вже неодноразово заявлялося, дії керівництва Євросоюзу не залишають російській стороні іншого вибору, окрім як вжити додаткових заходів щодо захисту наших інтересів", - йдеться в заяві заступника глави МЗС РФ.

Як відомо, 12 вересня набули чинності нові санкції ЄС проти Росії, під які потрапили найбільші держбанки, підприємства оборонного комплексу і нафтові гіганти.powered by lun.ua