Біглий Арбузов розповів, що в Москві з "головою пішов у науку"

Четвер, 25 вересня 2014, 15:22

Оголошений у розшук колишній голова Нацбанку, екс-прем'єр Сергій Арбузов заявив, що живе в Москві в найманому житлі і має дозвіл на роботу на території Росії.

Про це він сказав на прес-конференції в Москві, передає УНІАН.

"Я живу в Москві, у мене орендне житло, постійне житло у мене в Україні", - сказав колишній глава НБУ.

Відповідаючи на запитання щодо правового статусу в РФ, він сказав, що "знаходиться в трудових відносинах", а також ствердно відповів на запитання про наявність дозволу на роботу.

Арбузов повідомив, що з колишніми членами уряду Миколи Азарова і колишнім президентом Віктором Януковичем не спілкується, оскільки з "головою занурений у науку".

За його словами, в Москві він зосередився на роботі асоціації "Центр досліджень економічного і соціокультурного розвитку країн СНД, Центральної та Східної Європи", і не має особливо часу на інші справи.

При цьому він підкреслив, що обов'язково має намір повернутися в Україну.

"Це питання часу. Повертатися я збираюся, коли в Україні все заспокоїться і правоохоронці розберуться з питаннями, які вони позадавали. Як тільки ситуація заспокоїться і законність в країні буде стабільнішою, я відразу ж повернуся", - сказав колишній чиновник.

Арбузов, який є головою асоціації "Центр досліджень економічного і соціокультурного розвитку країн СНД, Центральної та Східної Європи", також висловився щодо застосування санкцій.

"Насправді санкції і взаємні контрсанкціі - це тупиковий процес, так як вони руйнують торговельні відносини, політичні зв'язки. Це болісно буде насамперед для бюджетів цих країн і перш за все для жителів Європи, Росії та України. Упевнений, що це помилковий шлях, потрібно шукати рішення в переговорному процесі ", - цитують Арбузова РІА Новости.

Як відомо, Арбузов втік з України в кінці лютого.

Генпрокуратура оголосила його в розшук. Колишній прем'єр-міністр підозрюється зокрема в розтраті майже 120 млн грн державних коштів.

powered by lun.ua